Vellie tělové mléko s kozím mlékem 500 ml

Vellie Kozí Krémové tělové mléko  s extraktem aloe a grapefruitu 500 ml Krémové tělové mléko je určeno pro matnou, citlivou, náchylnou, či podrážděnou pleť. Kozí mléko obsahuje...
Doporučená nabídka MS-cosmetic.cz

500 ml
Vyhlazující
Zvláčňující

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• Mám atopický exem a doporučuji pomáhá.

Doporučuji.

Skvělý produkt

Objem
500 ml
Vyhlazující
Zvláčňující

Vellie Kozí Krémové tělové mléko  s extraktem aloe a grapefruitu 500 ml

Krémové tělové mléko je určeno pro matnou, citlivou, náchylnou, či podrážděnou pleť. Kozí mléko obsahuje velké množství bílkovin a vitamínů, které kůži vyživují. Vyhlazuje a činí pokožku hebkou na dotek. Extrakty aloe a grapefruitu obsažené v produktu mají hydratační vlastnosti. Arganový olej má protizánětlivé vlastnosti a zmírňuje příznaky alergie. Lněný olej vyživuje pokožku a dodává jí pružnost, jojobový olej zvláčňuje a vyživuje pokožku. Ultra lehké složení Organic.Care zaručuje rychlé vstřebávání, tělové mléko zanechává jemný ochranný film. Je ideální po koupeli, absorbuje během několika sekund. Obnovuje přirozené pH pokožky. 500 ml

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• Mám atopický exem a doporučuji pomáhá.

Doporučuji.

Skvělý produkt

• , zakoupeno v internetparfém.cz

• super
  • , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

Skvělé doporučuji

• , zakoupeno v S-kosmetika

• Produkt je příjemný, dobře se roztírá, jsme spokojena
  • , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

dobra vstrebatelnost, krasne voni, vyhodne baleni, prijemna aplikace diky pumpicce

• Dokonalé tělové mléko. Fajn se vstřebává, příjemně voní. Pokožka velice spokojená!
    • NIC

Kupuji opakovaně.

• , zakoupeno v S-kosmetika

• Praktický dávkovač, lehké tělové mléko. Lehce roztíratelné krásná jemná vůně
  • , zakoupeno v S-kosmetika

• příjemná vůně, super dávkování