Stop the Water While Using Me! tělové mléko Sezam & šalvěj 200 ml

Objem
200 ml

• , zakoupeno v Econea

• velmi příjemné zcela přírodní mléko. již jsem vyzkoušela hodně čistě přírodních tělových mlék, ale u tohoto již zůstanu, tak jako u dalších výrobků této značky. jsem maximálně spokojená
    • -

Objem
200 ml

Stop the Water while Using Me! Tělové mléko Sezam & Šalvěj 200ml BIO

Léčivé účinky šalvěje byly známy už našim praprapředkům, sezamový olej se už tisíciletí používá v ajurvédě k masážím. My jsme přidali vzdušný a čerstvý závan bio citrónu. Výsledek: exkluzivní tělové mléko z výjimečných ingrediencí. Hydratuje, voní a zanechá pokožku hebkou a jemnou. Co víc si od tělového mléka přát?

Obsažené Bambucké máslo zvyšuje obranyschopnost pokožky, udržuje pokožku pružnou a vláčnou, zklidňuje a regeneruje pokožku postiženou ekzémy, lupénkou a akné, chrání před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí (mráz, vítr, slunce), zvyšuje odolnost kůže vůči infekcím a chorobám, má protizánětlivé účinky, urychluje a usnadňuje hojení popálenin a drobných oděrek. Citrusové plody pokožku příjemně chladí, zatímco šalvěj pokožku vypíná a zvyšuje její elasticitu.

Vhodné pro: Všechny typy pleti

Ocenění:

• Použití: Kdykoliv během dne aplikujte malé množství krému na umytou a suchou pokožku těla
  • Složení: voda, sojový olej*, glycerín, trikapryl/glycerylester kyseliny kaprinové, citrát glycerol-stearátu, jojobový olej*, alkohol, cetearyl alkohol, sezamový olej*, bambucké máslo*, isoamyl laurát, levulinát sodný, glyceryl kaprylát, denaturovaný alkohol**, anisát sodný, hydrogenovaný lecitín, xantanová guma, slunečnicový olej*, extrakt z listů a stonku šalvěje*, vitamín e, fytát sodný, kyselina citrónová, vůně limonen**, linalool**.
  • = Z certifikovaného ekologického zemědělství
  • * = Z přírodních esenciálních olejů
  • Množství: 200ml
  • Výrobce: Stop The Water While Using me! (Germany)
  • Zcela přírodní kosmetika z Německa prvotřídní kvality, která nás nabádá svým mottem zastavit proud vody vždy, když její prostředky používáme :-) Tato biokosmetika opravdu krásně voní a pokyn "STOP THE WATER WHILE USING ME" je nepřehlédnutelný na každé lahvičce. Přírodní kosmetika je veganská (neobsahuje živočišné suroviny) a pomáhá nejen tím, že je biologicky plně odbouratelná, ale i podporou projektů na záchranu vody.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Econea