Original Atok Levandule pleťové a tělové mléko 200 ml

Účel použitia: na čistenie pokožky tváre. Odporúčanie: pre všetkých, ktorí na čistenie tváre používajú radšej pleťová mlieka. Vzhľadom k vyváženému zloženiu je možné toto...
Doporučená nabídka Alpík

• velmi příjemná uklidňující vůně
    • na velikost objemu poměrně drahé, ale zase ho stačí jen trocha

doporučuji nespavcům a těm, co potřebují před spánkem zklidnit nervy

• nádherná vůně

pleťové mléko jsem koupila poprvé a jsem velmi spokojená, vůně je moc příjemná, kůže po použití jemná, čistá

• + příjemná vůně
    • + věřím tomu, že jako tělové mléko musí být fajn
    • - na odlíčení make-upu není dostatečné, musím ještě pleť omýt obyčejnou vodou a poté pleťovou vodou
    • - moc mi nevyhovuje velmi hustá konzistence při odličování make-upu, mám radši dvoufázové emulze (třeba zn. RYOR)
    • - velká spotřeba

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Objem
200 ml
Regenerační
Zjemňující
Zvláčňující

• Účel použitia: na čistenie pokožky tváre.
  • Odporúčanie: pre všetkých, ktorí na čistenie tváre používajú radšej pleťová mlieka. Vzhľadom k vyváženému zloženiu je možné toto mlieko používať aj na starostlivosť o celé telo.
  • Popis: obsah beta-glukánu, jemných rastlinných olejov, macerátu a éterických olejov tvorí komplex, ktorý na pokožku pôsobí veľmi blahodárne.
  • Účinky: upokojuje, čistí, zjemňuje, zvláčňuje, napomáha k revitalizácii a regenerácii kožných buniek.
  • Vlastnosti: ľahko sa rozotiera a dobre vstrebáva.
  • Typ pokožky: všetky, najmä však podráždená a citlivá.
  • Aróma: jemná, typicky levanduľová.
  • Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, jojobový a olivový, olivové maslo, olejové macerátmi - gaštanový, arnikový a nechtíkový, éterický olej levandule, emulgátory, glycerín, beta-glukán, vitamíny A, E, provitamíny, voda.
  • Spôsob použitia: pleťové mlieko nanesieme v požadovanom množstve na pokožku tváre, jemne ho rozotrieme a pomocou vatového tampónu opäť zotrieme. Po aplikácii zostáva pokožka jemná a vláčna.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant55 Kč100 % • 2 061 recenzíDalší informace

• velmi příjemná uklidňující vůně
    • na velikost objemu poměrně drahé, ale zase ho stačí jen trocha

doporučuji nespavcům a těm, co potřebují před spánkem zklidnit nervy

• nádherná vůně

• + příjemná vůně
    • + věřím tomu, že jako tělové mléko musí být fajn
    • - velká spotřeba
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant55 Kč100 % • 2 061 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• koupila na doporuceni zakazniku

verim ze pomuze

• přříjemná vůně
    • perfektně odlíčí

pro spokojenost s tímto ol. mlékem pracuji několik let
    všem doporučuji

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

je to první nákup tohoto mléka, znám jiná a vždy jsem byla spokojená. proto doufám, že se mi splní očekávání. Mám "levandulové období"

• , zakoupeno v Alpík

supr

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• dobré po opalování, i pro masáž

příjemné, zvlhčující, zklidňující

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• příjemná textura a krásná levandulová vůně....mě vždycky dostane

léty osvědčený, krásně voňavý produkt