Neutrogena Body Care hloubkově hydratační tělové mléko s olejem 250 ml

pro ženy
Objem
250 ml

• , zakoupeno v Notino

• vse ok akorat vyrobek nema cesky popis.
  • , zakoupeno v EUCLékárna.cz

Určení
pro ženy
Objem
250 ml

Hloubkově hydratační tělové mléko s olejem pro suchou pokožku obohaceno o sezamový olej.

• , zakoupeno v Notino

• vse ok akorat vyrobek nema cesky popis.
  • , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Skvělý na suchou pokožku

vyhovuje mi ve všech směrech

• , zakoupeno v Krasa.cz

Příjemná konzistence, kůže je pěkně hladká.

• zanechává jemnou a hladkou pokožku, příjemná vůně

Výborné tělové mléko, pro podrážděnou a suchou pokožku

• - jemná lehká textura
    • - nemastné složení
    • - rychle se vstřebávající
    • - nezanechává lesklý film
    • - pokožka je vláčnější již po prvním použití
    • - zvláštní jemná vůně (střídmá, ale pro mě by nemusela být vůbec žádná)
    • - oproti normálním těl. krémům dražší cena

S Neutrogenou celkově mám dobré zkušenosti, pokaždé ale šáhnu po jiném produktu. Nyní padla volba právě na hydratační tělové mléko s olejem. Jeho jemná nemastná textura mě překvapila ihned po prvním použití. Doufám, že mé nadšení zůstane. Jedinou nevýhodu u těchto tělových mlék jsem našla ve špatné konstrukci dávkovače, kdy pumpička prostě nedosahuje až na dno. Takže dolování mléka, pokud nechcete 1/6 vyhodit, je kromě finanční stránky největší nevýhodou. Mimochodem jsem atopik a tohle mléko mě nedráždí. Ovšem nedoporučuji jako léčbu na ložiska:)

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• super

jeden s nejlepsich produktu na trhu