Lavera Honey Moments tělové mléko Bio Mléko & Bio Med 150 ml

Bio

• , zakoupeno v Organic Beauty

• Hebká pokožka
    • Příjemně voní
    • Mám pocit, že se dlouho vsakuje a mám ještě nějakou dobu pocit lepkavého pocitu

Je to moje první tělové mléko od této značky, chtěla jsem vyzkoušet něco bio, bohužel mi trochu vadí, že po nanesení a rozetření jsem pak ještě takové lepkavá, ale potom mám tak krásně hebkou pokožku

• , zakoupeno v Krasa.cz

pro ženy
Objem
150 ml
Bio

Jemný a pečující zážitek. Toto tělové mléko ochraňuje vaši kůži cenným vitamínem E a vyživuje ji máslem karité. Příjemná vůně mléka a medu dělá péči o vaše tělo něžným a pečujícím zážitkem. Vhodné pro všechny pokožky, snadno se roztírá a rychle vstřebává.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Organic Beauty