Giorgio Armani Acqua di Gioia tělové mléko 75 ml

pro ženy
Objem
75 ml

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Tuto vunicku jsem zkusila objednat na zaklade slozeni a recenzi a kupodivu jsem se trefila, vune ma v sobe neco iritujiciho, jako jsem citila z Clinique in bloom, ktery uz se nevyrabi, neco provokujiciho ve vuni mam moc rada. Urcite nebude vyhovovat vsem, ale jelikoz je cena prizniva a vzorek nebyl, tak pro me velice prijemna, jak svezesti, tak cenove. Na sklenicce je i kovovy privesek s pismenem R, ten jsem si pripla na kabelku. Nemam rada sladke vune, tato je zpocatku sladsi, ale po chvili se v ni objevi to neco, co se mi zaclo libit.

• Kvalitní, příjemně voní
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Úžasná vůně, skvěle se vstřebává a hydratuje, bohužel je rychle vypotřebovaný, ale jinak je to pecka.

Řada
Acqua Di Gioia
Určení
pro ženy
Objem
75 ml

Acqua Di Gioia je oslavou ženy a přírody. Ponouká k radostnému úniku pryč, který probudí všechny smysly. Inspiraci čerpá z odlehlých ostrovů, kde Giorgio Armani s oblibou načerpává novou energii a kde déšť a mořský příboj společně tvoří tekutinu, která evokuje nejhlubšího ducha bujné a úrodné přírody. V této vůni se mocné pozemské živly spojují a vyvolávají představu silné, klidné a svobodomyslné ženy, která žije v dokonalé harmonii s matkou přírodou.

Na trh byla uvedena v roce 2010.

• Kvalitní, příjemně voní

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásně voní a cítím ho na sobě dlouho

• hezky voni a ma vydrz
    • vune mi neprijde jako original parfem
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Pokud mi tělové mléko dojde,objednávám znovu.Jsem s ním maximálně spokojená.

• , zakoupeno v Notino

Tělové mléko používám několik let a jsem spokojená.

• , zakoupeno v Notino

tělové mléko je naprosto úžasné, krásně se roztírá a nádherně voní dlouho.

• , zakoupeno v Notino

• Mléko jsem si koupila k parfému téže značky, umocňuje to vůni a celkový dojem. Aplikací obou dlouho vydrží.

Mléko jsem si koupila k parfému téže značky, umocňuje to vůni a celkový dojem. Aplikací obou dlouho vydrží. Všechny výrobky od Armaniho jsou velice kvalitní a parfémy jedny z nejvíc držících.

• , zakoupeno v Notino

Doporučuji jako ideální vrstvení k parfémové vodě.