Eucerin Omega 12% tělové mléko 250 ml

Objem
250 ml
Bio

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemně voní, a skvělě hydratuje pokožku, pomohl mi při drobných ekzémech, suchých skvrnách nebo proti zárustání chloupků po holení
    • Žádné proti nemám, dříve byl dražší nyní se dá sehnat za skvělou cenu.

Eucerin je velmi kvalitní a dobrá značka. Mohu jen doporučovat !!

promastí kůži ale efekt není dlouhého trvání, bohužel

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Skvěle zabíra proti ekzému. Při mazání 2x denně se boláky zklidní a dítě si je pak neškrábe.
    • Je drahé.

Kupuji ho, i když je drahé. Opravdu pomáhá. Určitě doporučuji lidem s ekzémem.

Řada
unisex
Objem
250 ml
Bio

Tělové mléko pro každodenní péči o suchou, zarudlou a svědící pokožku. Ideální jako doplňková péče při dermatologické léčbě atopického ekzému i v akutní fázi onemocnění. Speciální jemné složení je ideální i pro kojence a batolata. Neobsahuje alkohol, barviva, lanolin a parfemace.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Žádné proti nemám, dříve byl dražší nyní se dá sehnat za skvělou cenu.

Eucerin je velmi kvalitní a dobrá značka. Mohu jen doporučovat !!

promastí kůži ale efekt není dlouhého trvání, bohužel

• Je drahé.

Kupuji ho, i když je drahé. Opravdu pomáhá. Určitě doporučuji lidem s ekzémem.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Kvalitní výrobek pro velmi problematickou kůži.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemná konzistence,vláčnost pleti,zlepšení červených žilek na tvářích a šupinek na čele.

Velice doporučuji,Nemá chybu.Příjemná konzistence,vláčnost pleti,zlepšení červených žilek na tvářích a šupinek na čele.

• dobře se roztírá
    • hydratuje atopickou pokožku

• Po namazání příjemný
    • Hydratuje a zklidňuje atopickou pokožku

Bylo mi doporučeno pro děti atopiky a jsem velmi spokojená. Krásně hydratuje pokožku, dobře se roztírá, bez parfemace.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vyhovuje mým dětem - mají atopický ekzém a Eucerin jim kůži hezky promašťuje.

Spokojenost.

Již je to druhé tělové mléko od Eucerinu, který jsem si koupila. První mi nesedělo, chtěla jsem dát Eucerinu ještě jednu šanci, tak jsem vyzkoušela tohle mléko a musím říct, že za mě opět zklamání.
    Mám extra vysušenou šupinatou pokožku a k tomu atopický ekzém. Po nanesení mě opět začala pokožka pálit a po nějaké době i svědit jako u předešlého mléka, že jsem se musela jít osprchovat a mléko z pokožky dostat pryč, jinak bych se udrbala. Nevím, proč píšou na atopickou pokožku, když má atopická pokožka mléko nesnese.
    Takže za mě prostě špatná volba.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Perfektní mléko pro atopickou pokožku. Zklidní i svědění a zarudnutí.
    • Cena.

Mléko vřele doporučuji!