Eucerin Complete Repair 10 % Urea tělové mléko 2x 250 ml

• pokožka je krásně jemná a hydratovaná
    • příjemně voní
    • dobře se roztírá
    • viditelné zlepšení ekzému už po krátkém používání

Na atopický ekzém mi vyhovuje ze všech přípravků nejvíce. Jediný který mi opravdu pomáhá. A hlavně se mi ekzém velmi zlepšil (mažu celé tělo 1x denně po koupeli každý den). Pokožka vydrží krásně jemná a hydratovaná. Určitě za mě doporučuji.

Určení
pro ženy
Objem
250 ml

Complete Repair 10 % UREA - Regenerační tělové mléko

• rychlý nárůst hydratace s dlouhotrvajícím účinkem
  • redukce symptomů suché kůže, jako je pnutí, pálení, svědění a olupování
  • navrácení vláčnost pleti
  • velmi dobrá kožní snášenlivost i u pacientů s atopickým ekzémem či lupénkou a u diabetiků
  • emulze voda v oleji
  • bez parfemace, PEG a parabenů

Použití:

Rovnoměrně rozetřete po pokožce celého těla, nejlépe po každé koupeli či sprše.

• ptijemne
  • , zakoupeno v Benu.cz