Christina Aguilera Secret Potion tělové mléko 150 ml

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 399 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 952 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 149 recenzíDalší informace

pro ženy
Objem
150 ml

• , zakoupeno v Notino

• zkusila jsem něco nového.
    • Mám ráda tuto značku

Zkusila jsem tento produkt a jsem s ním spokojena. Trochu silnější vůně, ale mě osobně nevadí. Doporučit mohu, ale každý si stejně musí vybrat sám zda mu vyhovuje

Řada
Secret Potion
Vůně
ovocná
Určení
pro ženy
Objem
150 ml

Tajemná a erotická večerní vůně pro ženy. Je určená ženám, které touží být středem pozornosti a jejichž síla se skrývá právě v jejich síle a sebejistotě. Květinově-ovocná vůně pro ženy, které se zajímají o to, jak být co nejkrásnější a které vyhledávají stylové a sexy vůně.

Složení

Hlava - maracuja, citrón, mandarinka

Srdce - lotos, jasmín, květy pomerančovníku

Základ - tóny pižma, fazole tonka, ambra, ebenové dřevo

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 952 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Notino

• zkusila jsem něco nového.
    • Mám ráda tuto značku