Christina Aguilera By Night tělové mléko 150 ml

• Krásně se roztírá, úžasně voní
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Skvela cena krasna vune
  • , zakoupeno v Notino

Příjemná, sexy vůně, pravidelně se k ní vracím, líbí se mě i mému okolí a vleze se mi do kabelky:) poprvé jsem použila i tělové mléko jako tón v tónu:) a vůně drží daleko déle.

Řada
By Night
Určení
pro ženy
Objem
150 ml

Christina Aguilera by Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: "Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, aby jsem se cítila žensky a sebevědomě mi stačí má oblíbená vůně."

Složení

Hlava - mandarinka, frézie, červené jablko, ananas

Srdce - májové květy, květ broskvoně, heliotrop

Základ - santalové dřevo, tóny ambry, vanilka

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Krásně se roztírá, úžasně voní