Cetaphil hydratační mléko 200 ml

výborné na suchou kůži

• , zakoupeno v Brněnská lékárna

• - neutrální vůně
    • - dobře se roztírá, nelepí
    • - celkem dražší v poměru cena - množství, ale pokud pomáhá, investice je na místě
    • - většinou není běžně dostupný v lékárnách, jen na objednávku
    • - jen 200 ml balení, uvítala bych větší

Pro mě osobně nejlepší krém na atopický ekzém i za trochu dražší cenu. Vyzkoušela jsem již snad všechny produkty na trhu, ale tento zatím vyhrál - nedráždí pokožku, úleva je okamžitá. Po aplikaci krému neštípe, rychle se vsákne, nijak nevoní, nedráždí tedy kůži. Rozhodně doporučuji.

Určení
unisex
Objem
200 ml

Zralá pleť je méně hydratovaná, snižují se také její metabolické a regenerační schopnosti.

Vyžaduje proto intenzivní péči. Pro péči o zralou pleť jsme zvolili klíčovou rostlinu Pupalku dvouletou, která je výjimečná tím, že vykvétá za soumraku a kvete celou noc.

Stejně výjimečná je i žena ve zralém věku: ví, kdo je, co chce, je flexibilní a odpoutaná od vnějších očekávání.

Péče o tělo s pupalkou pomáhá díky obsahu oleje ze semen pupalky s vysokou koncentrací kyseliny linolové a kyseliny γ-linoleové pokožku revitalizovat, zvýšit její elasticitu a intenzivně ji vyživovat.

• Účinek produktu: Dodává pleti sametově jemnou péči, Zachovává přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením. Mírné povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku.Vůně magnolie, kardamomu a santalového dřeva působí při sprchování svěže a smyslně.
  • Klíčové složky:Pupalkový olej, Olej z makadamových ořechů

• - dobře se roztírá, nelepí
    • - většinou není běžně dostupný v lékárnách, jen na objednávku
    • - jen 200 ml balení, uvítala bych větší

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• skvělá kosmetika pro suchou pleť

vždy po určité době se k této kosmetice vracím-hlavně po zimě

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Skutečně čistí pleť a pomáhá proti akné.

Používám už asi tři roky dvakrát denně na obličeji a moje pleť se zlepšila. Jsem dlouhodobě spokojen.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Okamžité zklidnění přesušené pokožky.
    • Mám suchou a citlivou pleť

Mám suchou a citlivou pleť.
    Okamžité zklidnění pokožky.
    Nezanechává pocit mastnoty.
    Doporučila jsem známé, která má stejné problémy.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Syn s atopickým ekzemem tento výrobek velmi dobře snáší. Kůže je po něm pěkně vláčná. Doporučuji.