Calvin Klein Eternity tělové mléko 200 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 613 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 26 331 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 952 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 982 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 243 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč93 % • 1 135 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace

Objem
200 ml

Příjemné

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Produkt vřele doporučuji. Jsem jsem velmi spokojena.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Toto tělové mléko jsem si objednala poprvé, vyhovuje mi a určitě se k němu vrátím.

Řada
Eternity
Vůně
květinová
Určení
pro ženy
Objem
200 ml

Romantická kytice jemných rostlinných motivů, smíchaných s přísadami, vůněmi lesa a zelenými tóny. K vytvoření vůně Eternity inspirovalo Calvina Kleina manželství se svoji asistentkou Kelly Rectorovou. K oslavě tohoto svazku Calvin daroval Kelly krásný snubní prsten, který byl původně darem knížete Winsdora pro milovanou kněžnu. Na prostém prstýnku, pokrytém diamanty, bylo vyryto jedno slovo – Eternity – věčnost – ideální symbol trvalé lásky a oddání. Nyní tato myšlenka žije nadále v romantické vůni – Eternity.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Příjemné

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Produkt vřele doporučuji. Jsem jsem velmi spokojena.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Krásně voní
  • , zakoupeno v Notino

Calvin Klein Eternity tělové mléko 200 ml...luxusně podtrhne celkovou vůni s parfémem stejného výrobce a cítíte se jako bohyně. Tento parfém a tělové mléko používám už 10 let a vždy se k němu vracím...je to Má vůně...doporučuji

Dobře se roztírá příjemný

• , zakoupeno v Notino

příjemná vůně - doplní vůni parfému

• , zakoupeno v Notino

vysoká cena za průměrné mléko, zklamala mě vůně

• dlouhá výrdž

příjemná vůně