Barnängen Nutritive tělové mléko 400 ml

Doporučená nabídka Levno

Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 3 195xDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 151xShop roku '22 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 106 812xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 13 967xDalší informace

Objem
400 ml
Vegan

• , zakoupeno v Notino

Příjemně voní, dobře hydratuje. Bohužel na konci spotřeby zůstává dost krému, ale pumpička už neumí nasát to, co na dně zbylo. A zbyde až až...

• Nelepí po nanesení
  • , Testováno s Testuj.to

• baleni
    • konzistence
    • hydratace

Toto tělové mléko je perfektním pomocníkem v boji proti suché pokožce. Po pravidelném užívání krému je pokožka příjemná na dotek a citelně vyživená. Moc se mi líbí, že krém není ani tuhý a ani příliš tekutý. Mohu jedině doporučit.

Značka
Typ pokožky
pro suchou pokožku
Určení
pro ženy
Objem
400 ml
Vegan

Tělové mléko Nutritive je určeno pro suchou až velmi suchou pokožku, kterou intenzivně hydratuje a přitom ji vyživuje. Kombinace morušky, oblíbeného plodu z Laponska, a 7% ochranného Cold Cream v jednom složení přináší komfortní péči pro suchou až velmi suchou pokožku.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Nelepí po nanesení
  • , Testováno s Testuj.to

• baleni
    • konzistence
    • hydratace

• velice příjemná vůně
    • mléko se velice rychle vstřebá a nezanechává mastný film
    • pokožka je hned po použití velice hebká

• praktické balení s pumpičkou
    • nelepí
    • nemastí
    • silná vůně

Tělové mléko má praktické balení s pumpičkou takže se dobře aplikuje. Samotné mléko má krémovou konzistenci, nelepí, nezanechává pokožku mastnou a dobře se vstřebává. Jelikož jsem atopik, tak jsem se trochu bála jestli mi nebude vadit, ale bála jsem se zbytečně, nezaznamenala jsem žádné podráždění a svědění pokožky. Jediné co mi na mléku vadí je vůně, na mě je moc silná a intenzivní, ale dá se na ni zvyknout.

• Skvela jemna vune , prijemna konzistence kremu, vyborna hydratace
    • Velke bakeni pro cestovani

Doporucuji velmi prijemne svezi teloce mleko

• vstřebatelnost
    • praktické balení
    • kvalita složení
    • asi cena ale je to vykoupeno kvalitou

Mléko má svěží sladkou vůni (trochu neobvyklá ale zase ještě neokoukaná- tedy neočichaná) a krásně se roztírá a následně vstřebává. Pumpička v balení je pro uspěchané matky výhodou.

• vsakování
    • pumpička

Tělové mléko je velmi příjemné, zaujala mne i jeho vůně. Po namazání se ihned vsakuje, takže kůži nemám potom vůbec mastnou. Takové krémy a mléka mám ráda, nesnáším, když mám mastnou kůži dlouho po namazání. Bezvadná je i pumpička na lahvičce. Určitě toto mléko všem doporučuji.

• má příjemnou konzistenci,dobře se vstřebává,není mastný pocit na pokožce
    • příliš voňavé za mě

• obal s pumpičkou
    • složení
    • vůně

Tělové mléko Nutritive má hezký obal a díky pumpičce se dobře používá. Mléko se velmi dobře roztíralo a na pokožce nezůstával mastný film a bylo možné se ihned obléknout. Pokožka byla po natření jemná a nesvědila. Vůně je ze začátku docela intenzivní, ale potom je velice jemná a příjemná.