Avon Naturals tělové mléko s granátovým jablkem a mangem 200 ml

• krásně voní
    • stojí pár korun

krásně se roztírá
    krásně voní
    stojí pár korun (já ho koupila za 50kč)

Řada
Naturals
Určení
pro ženy
Objem
200 ml

Avon Tělové mléko granátové jablko a Naturals (Pomegranate & Mango Body Lotion) 200 ml. Hydratujte a zjemněte vaši pokožku novým tělovým mlékem s obsahem výtažků z granátového jablka a manga. Nádherná vůně, která vás osloví a dodá vaši pokožce potřebnou jemnost.

1zákazník doporučuje produkt

paradní tělové mléko, ktere je lehoučke, krasně voní a pěkně hydratuje :-)

• Krásně voní
    • Dobře se rozstírá
    • Dlouhodobě bez efektu

Krém vám ani po dlouhodobém užíváním pokožku nijak zvlášť nezjemní a dodává tak jen krátkodobou hydrataci. Ano, tu skutečně dodá, nicméně mi přijde, že se vstřebává déle, než jiné krémy. Opravdovým plusem je pro mne ale vůně, která mi přijde prostě úžasná. Pokud byste měli ale opravdu sušší pokožku a očekávali zázraky, tady je nehledejte.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• krásně voní
    • stojí pár korun

krásně se roztírá
    krásně voní
    stojí pár korun (já ho koupila za 50kč)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Krásně voní a pěkně se vstřebává.

• - skvělá, klasická, lety ověřená značka kosmetiky
    • - velmi přijatelná cena
    • - snadná dostupnost výrobku, od Avon ladies, nebo na internetu
    • - krásná a výrazná vůně
    • - dobře se vstřebává
    • - vůbec nic proti němu nemám

Toto skvělé tělové mléko od firmy Avon patří do řady Naturals, která sbírá vůně v přírodě. Tohle je z granátového jablka a manga. Takže mě nejdříve upoutalo svoji krásnou a výraznou vůní. Po nanesní mléka jsem měla pleť úplně hedvábnou, jemnou, krásně mi pokožku hydratovalo. Je dobré i na vyživování a ochranu pleti. Zvlášť na letní měsíce byste rozhodně měli toto mléko zakoupit, protože v létě pokožka trpí sluncem, vysušuje se, je více namáčena ve vodě, což jí taky nedělá dobře. Tohle mléko jí pak dodá potřebnou hydrataci i vůni. Cena je velmi přijatelná, vzhledem k tomu, že řada Naturals patří mezi levnější řadu kosmetiky Avon. Takže určitě doporučuji všem.

• krásná vůně

Další výborné tělové mléko od Avonu. Vstřebáváním a schopností hydratace je srovnatelné s jinými tělovými mléky.
    Konzistence je spíše taková řidší, takže někomu vyhovovat nemusí, ale hlavní předností tohoto tělového mléka je, že nádherně voní. Ostatně jako další jiná tělové mléka této značky.
    Mohu jen doporučit.